Prabangus automobilio oro gaiviklis (į groteles) Aromatic 89

22.00

Daugkartinis laikiklis su keičiamomis kvapų kapsulėmis, kurios maloniai kvepės iki 30 dienų.

Įpakavime 1 vnt. koncentruota kvapų kapsulė.
Metalinis, daugkartinio naudojimo laikiklis.
Intensyvesni kvapai juntami įjungus šilto oro srovę.
Stiprus ir ilgai išliekantys kvapai iki 30 dienų.
Supakuotas juodame įpakavime.
Pagaminta Lietuvoje.

Aprašymas

Minimalistinio dizaino oro gaiviklis yra elegantiška Jūsų automobilio interjero puošmena, kuri pasirinktus kvapus skleidžia net iki 30 dienų! Išskirtiniai kvapai juntami vos tik įstačius gaiviklį į groteles, o įjungus šiltesnę oro srovę aromatai tik sustiprėja. Metalinis laikiklis yra daugkartinio naudojimo, tad pasibaigus pamėgtam kvapui jį bus galima panaudoti dar kartą ir papildyti nauja arba dar neišbandyta prabangių aromatų kapsule.

Automobilio oro gaiviklio paruošimą ir naudojimą sudaro vos keli žingsniai, tad akimirksniu galėsite mėgautis užburiančiais aromatais savo transporto priemonėje. Pirmiausia, atsukus priekinį kvapo laikiklio dangtelį, įdėkite pasirinkto kvapo kapsulę į jai skirtą vietą. Vėliau, užsukus dangtelį atgal, įstatykite laikiklį su kvapu į automobilio oro groteles. Dabar jums beliko patogiai įsitaisyti vairuotojo sėdynėje ir užkūrus automobilį pajusti naujos kelionės pradžią!

Skersmuo: 3,7 cm.

Automobilio oro gaiviklis į groteles aromatic 89

 

Sudedamosios dalys: HHCB, perfume, ISO GAMMA SUPER, Coumarin, Cashmeran, Linalyl acetate,  Eugenol, Cinnamaldehyde, Linalool, d-Limonene, Lemon, ext., Damascenone.

Dėmesio: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gali sukelti alergija. Patekus ant odos ar į akis, nuplauti dideliu kiekio vandens, esant poreikiui kreiptis į gydytojus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto įpakavimą. Venkite produkto patekimo į gamtą. Gamintojas nėra atsakingas už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti dėl neteisingo šio produkto naudojimo. Galiojimo laikas 12 mėnesių nuo atidarymo datos.

Papildoma informacija

Pasirinkite kvapą:

Blue Nightingale (Elite), By Design (Elite), Curious Crafts (Elite), Dore (Elite), Infinity flow (Elite), Morocó (Elite), Old Million (Elite)